SKU: VPP019M5309N3 UPC: 190605357255
List Price: ₦459,900.00 NGN
促销价 ₦160,000.00 NGN
(65% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP019M5309N3
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VPP019M5309N3
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm