SKU: RNB1018-S-06J-56 UPC: 716736744209
List Price: ₦324,500.00 NGN
促销价 ₦59,300.00 NGN
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1018-S-06J-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1018-S-06J-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Gold Havana
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm