SKU: SESA46F-A01B-56 UPC: 8052237084966
(82% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Escada, Women's Sunglasses, SESA46F-A01B-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SESA46F-A01B-56
Brand Name
Escada
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Dark Grey Shaded
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm