SKU: RNB5041-S-KB7-54 UPC: 716736926940
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5041-S-KB7-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5041-S-KB7-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm