SKU: RNB6003-S-VK6-99 UPC: 716736834573
(86% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 120.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB6003-S-VK6-99
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB6003-S-VK6-99
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
120.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Multilayer Violet
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Purple
Lens width
99.0 mm