SKU: RNB1082-G-S-2F7-57 UPC: 716736990057
(79% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Sunglasses, RNB1082-G-S-2F7-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1082-G-S-2F7-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Grey
Detailed lens color
Green
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm