SKU: IF0986X-500-66 UPC: 886895696074
(60% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 66.0 mm
  • Bridge Width: 10.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Echo Shield, Unisex Sunglasses, IF0986X-500-66
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
IF0986X-500-66
Brand Name
Nike
Collection
Echo Shield
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
10.0 mm
Detailed frame color
Matte Amethyst Tint
Detailed lens color
Lilac
Frame color
Purple
Frame material
Metal
Frame shape
Shield
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
66.0 mm