SKU: PR53UV-7S01O1-52 UPC: 8053672782059 Alias: PR 53UV 7S01O1 52
(35% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Prada, Fashion, Women's Opticals, PR53UV-7S01O1-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
PR53UV-7S01O1-52
Brand Name
Prada
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Medium Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal and Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm