SKU: GU2412-B84-52 UPC: 715583959958
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Guess, Fashion, Women's Opticals, GU2412-B84-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GU2412-B84-52
Brand Name
Guess
Collection
Fashion
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Satin Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm