SKU: RNB1065-G-S-OGA-58 UPC: 827886065684
(82% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1065-G-S-OGA-58
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1065-G-S-OGA-58
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Teal
Detailed lens color
Green
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm