SKU: DB1127-RHL-51 UPC: 716736773001
(81% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Opticals, DB1127-RHL-51
SKU
DB1127-RHL-51
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Gold Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm