SKU: VPP166S5702AM UPC: 190605567487
(49% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP166S5702AM
SKU
VPP166S5702AM
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Shiny Copper Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
57.0 mm