SKU: RNB3058-G-807-53 UPC: 716736790732
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3058-G-807-53
SKU
RNB3058-G-807-53
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens width
53.0 mm