SKU: RNB5041-S-KB7-54 UPC: 716736926940
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5041-S-KB7-54
SKU
RNB5041-S-KB7-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm