SKU: RNB8001-KB7-51 UPC: 716736428543
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8001-KB7-51
SKU
RNB8001-KB7-51
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm