SKU: SFI181-610SIL UPC: 751286355550
List Price: S/. 216.00 PEN
促销价 S/. 56.00 PEN
(74% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Fila, Unisex Sunglasses, SFI181-610SIL
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SFI181-610SIL
Brand Name
Fila
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Silver
Detailed lens color
Blue Gradient
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm