SKU: GU2569-092-53 UPC: 664689783939
促销价 S/. 23.00 PEN
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Guess, Fashion, Women's Opticals, GU2569-092-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GU2569-092-53
Brand Name
Guess
Collection
Fashion
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm