SKU: CAR-187S0V819O60 UPC: 716736123103
List Price: K 808.00 PGK
促销价 K 226.00 PGK
(72% Off)
结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Carrera, Fashion, Men's Sunglasses, CAR-187S0V819O60
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CAR-187S0V819O60
Brand Name
Carrera
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Dark Ruthenium Black
Detailed lens color
Dark Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Pilot
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm