SKU: ML1026-47-KLP-PW UPC: 840422725910
促销价 K 801.00 PGK
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 47.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 146.0 mm
Additional Features
Garrett Leight, WRIGHT C, Men's Opticals, ML1026-47-KLP-PW
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
ML1026-47-KLP-PW
Brand Name
Garrett Leight
Collection
WRIGHT C
Features
Arm length
146.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Kelp
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
47.0 mm