SKU: ML3038-46-BW-ATG UPC: 840422725811
促销价 K 824.00 PGK
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 46.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 142.0 mm
Additional Features
Garrett Leight, MARMONT, Unisex Opticals, ML3038-46-BW-ATG
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
ML3038-46-BW-ATG
Brand Name
Garrett Leight
Collection
MARMONT
Features
Arm length
142.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Beachwood
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
46.0 mm