SKU: MJ1067-0Y3R-16 UPC: 827886042982
List Price: K 1,346.00 PGK
促销价 K 212.00 PGK
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MJ1067-0Y3R-16
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MJ1067-0Y3R-16
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Ivory
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm