SKU: PSSN02349-002-49 UPC: 5056322108455
List Price: K 1,480.00 PGK
促销价 K 330.00 PGK
(77% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Paul Smith, Calder, Women's Sunglasses, PSSN02349-002-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
PSSN02349-002-49
Brand Name
Paul Smith
Collection
Calder
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Flash Tortoise
Detailed lens color
Blue
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
49.0 mm