SKU: 2060034YY99KL UPC: 810112713732
(47% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Blenders, Butterton, Women's Sunglasses, 2060034YY99KL
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
2060034YY99KL
Brand Name
Blenders
Collection
Butterton
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
Gloss Crystal Lilac
Detailed lens color
Purple Mirror
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
99.0 mm