SKU: CARRERA8059-S-D51-58 UPC: 716736771809
(74% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Carrera, Men's Sunglasses, CARRERA8059-S-D51-58
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CARRERA8059-S-D51-58
Brand Name
Carrera
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black Blue
Detailed lens color
Blue Multilayer
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Browbar
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm