SKU: GU9127-PUR-49 UPC: 715583033641
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Guess, Fashion, Women's Opticals, GU9127-PUR-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GU9127-PUR-49
Brand Name
Guess
Collection
Fashion
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Purple
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm