SKU: LV5010-S-35J-53 UPC: 716736301389
(86% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Levi's, Men's Sunglasses, LV5010-S-35J-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
LV5010-S-35J-53
Brand Name
Levi's
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Pink
Detailed lens color
Brown Pink Mirror
Frame color
Pink
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm