SKU: VE2166-12528G-41 UPC: 8053672469417
(55% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 41.0 mm
  • Bridge Width: 141.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Women's Sunglasses, VE2166-12528G-41
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VE2166-12528G-41
Brand Name
Versace
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
141.0 mm
Detailed frame color
Pale Gold
Detailed lens color
Light Grey Gradient Dark Blue
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
41.0 mm