SKU: OR5010-021-55 UPC: 889214228352
List Price: Rs.48,800.00 PKR
促销价 Rs.21,100.00 PKR
(56% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Women's Opticals, OR5010-021-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR5010-021-55
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm