SKU: CT7890-233-57 UPC: 193154161762
List Price: Rs.29,000.00 PKR
促销价 Rs.10,600.00 PKR
(63% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Breeze, Men's Sunglasses, CT7890-233-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CT7890-233-57
Brand Name
Nike
Collection
Breeze
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
El Dorado
Detailed lens color
Copper Mercury Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm