SKU: BE4456F-416971-54 UPC: 8056262461372
(49% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Burberry, Women's Sunglasses, BE4456F-416971-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BE4456F-416971-54
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Checker Green
Detailed lens color
Dark Green
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm