SKU: VE2212-10027P57 UPC: 8056597051743
(62% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Introducing Versace's men's sunglasses, artfully crafted from gold metal in a classic pilot frame shape. These Made in Italy glasses offer a 57 mm brown gold mirror lens with 100% UV protection, securing your eyes from harsh sun rays. Embrace the Versace aesthetic and protect your eyes with these sleek, gold-tone sunglasses. VE2212-10027P57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VE2212-10027P57
Brand Name
Versace
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Brown Gold Mirror
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Pilot
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm