SKU: SJV555-500BLE UPC: 751286359176
List Price: Gs. 1.826.000 PYG
促销价 Gs. 298.000 PYG
(83% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
John Varvatos, Men's Sunglasses, SJV555-500BLE
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SJV555-500BLE
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Grey
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm