SKU: MARC691-691-54-BUR UPC: 716736859019
List Price: Gs. 1.386.000 PYG
促销价 Gs. 298.000 PYG
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC691-691-54-BUR
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MARC691-691-54-BUR
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Burgundy
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm