SKU: PSSN06755-002-55 UPC: 5056322125414
List Price: Gs. 2.078.000 PYG
促销价 Gs. 463.000 PYG
(77% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Paul Smith, Etta, Women's Sunglasses, PSSN06755-002-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
PSSN06755-002-55
Brand Name
Paul Smith
Collection
Etta
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm