SKU: TY2111U-1754-49 UPC: 725125180085
List Price: Gs. 1.216.000 PYG
促销价 Gs. 364.000 PYG
(70% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tory Burch, Fashion, Women's Opticals, TY2111U-1754-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
TY2111U-1754-49
Brand Name
Tory Burch
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blush Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm