SKU: VPP083M520C10 UPC: 190605424353
(24% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP083M520C10
SKU
VPP083M520C10
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Shiny Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm