SKU: RNB3054-35J-51 UPC: 827886037223
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3054-35J-51
SKU
RNB3054-35J-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Pink
Frame color
Pink
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
51.0 mm