SKU: RNB5044-S-JBW-53 UPC: 716736698977
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5044-S-JBW-53
SKU
RNB5044-S-JBW-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana
Detailed lens color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Lens width
53.0 mm