SKU: RNB6003-S-VK6-99 UPC: 716736834573
(86% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 120.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB6003-S-VK6-99
SKU
RNB6003-S-VK6-99
Arm length
120.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Multilayer Violet
Frame color
White
Frame shape
Shield
Lens color
Purple
Lens width
99.0 mm