SKU: VTU0185206K3 UPC: 751286353921
(58% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU0185206K3
SKU
VTU0185206K3
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Grey Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm