SKU: VTU520530722 UPC: 751286365467
(58% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU520530722
SKU
VTU520530722
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Dark Havana
Frame color
Brown
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
53.0 mm