SKU: SP0022-92V-55 UPC: 889214225146
(62% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Unisex Sunglasses, SP0022-92V-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SP0022-92V-55
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue/Other
Detailed lens color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Lens width
55.0 mm