SKU: LO2703-400-56 UPC: 886895573825
List Price: 22,200.00 RSD
促销价 3,800.00 RSD
(82% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO2703-400-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
LO2703-400-56
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm