SKU: VTU0135003LW UPC: 751286353785
List Price: 8,000.00 RSD
促销价 3,300.00 RSD
(58% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Unisex Opticals, VTU0135003LW
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU0135003LW
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm