SKU: V418520TOR UPC: 751286343243
List Price: 447,700 RWF
促销价 71,200 RWF
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Women's Opticals, V418520TOR
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
V418520TOR
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm