SKU: VE4430U-529487-53 UPC: 8056597724388
List Price: 578,800 RWF
促销价 182,000 RWF
(68% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Men's Sunglasses, VE4430U-529487-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VE4430U-529487-53
Brand Name
Versace
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Bluette
Detailed lens color
Dark Grey
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm