SKU: TBX413-52-03 UPC: 198218207578
(83% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX413-52-03
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
TBX413-52-03
Brand Name
Thom Browne
Collection
Novelty
Features
Arm length
147.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Grey Tortoise Grey Tortois
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm