SKU: FT5353-069-52 UPC: 889214400581
(67% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Women's Opticals, FT5353-069-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FT5353-069-52
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Shiny Bordeaux
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm