SKU: DQ5297-050-51 UPC: 889214100122
(74% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Dsquared2, Men's Opticals, DQ5297-050-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
DQ5297-050-51
Brand Name
Dsquared2
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Dark Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm