SKU: MIS0005-2NL-53 UPC: 716736258621
(67% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Opticals, MIS0005-2NL-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MIS0005-2NL-53
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana Pattern Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm